Jak dobrać rozmiar?

Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

   Wiemy, jak ważne jest, aby ubranko pasowało idealnie na maluszka, dlatego dbamy aby rozmiary ubranek la petite odpowiadały wadze i wiekowi dziecka. Jednak każde dziecko jest inne. Aby prawidłowo dobrać ubranko należy zmierzyć nie dziecko, tylko jego ubranka. Najlepszym sposobem na dobranie odpowiedniego rozmiaru jest porównanie wymiarów ubranek dziecka z wymiarami naszych ubranek, które podane są w tabelach rozmiarów przy każdym produkcie. Prosimy, aby zawsze zmierzyć szerokość pod paszkami np. sweterka lub sukienki, długość rękawka np. płaszczyka, długość nogawki spodenek czy długość sukieneczki. Mając te wymiary dobierzesz odpowiednie ubranko.

   Dobierając rozmiar bucika proszę pamiętać o nałożeniu rajstopki lub skarpetki na stópkę dziecka. Najlepiej jest postawić stópkę na czystej kartce i wtedy zaznaczyć jej długość.

   Możesz również doradzić się nas dzwoniąc pod numer 784 210 024 lub wysyłając e-maila sklep@ubranka-lapetite.pl

   Jeśli masz już ubranko la petite, nałóż je dziecku aby upewnić się, że wybrany rozmiar jest odpowiedni. Pamiętaj, że zakupione ubranko możesz wymienić na inny rozmiar. Wymieniamy każdy element z kompletu, np. same spodenki, czy czapeczkę.

Przyłożyliśmy ogromną wagę do tego, aby zdjęcia w sklepie jak najlepiej oddawały rzeczywisty kolor ubranek, jednak proszę pamiętać, że mogą się one w niewielkim stopniu różnić.

Dodaj komentarz