Chłopcy

La petite przygotowało dla Chłopca klasyczne, zawsze modne ubranka wizytowe, które można ze sobą dowolnie łączyć, tworząc niepowtarzalne zestawy, idealne na każdą okazję. Z naszych ubranek możesz samodzielnie stworzyć cały komplet na Chrzest Święty Twojego Synka, jego Pierwsze Urodzinki a może po prostu na wspólne wyjście do znajomych. Mamy wszystko od spodni, koszul czy bucików, poprzez sweterki, eleganckie muszki, piękne, robione na szydełku czapeczki, modne kaszkiety czy płaszczyki. Wystarczy wszystko połączyć w całość.
Możesz też kupić gotowy komplet, który stworzyliśmy z myślą o Twoim cennym czasie. Mamy nadzieję, że udało nam się dobrać coś na każdą okazję.
Tworząc naszą kolekcję przyłożyliśmy ogromną uwagę do tego, aby ubranka były nie tylko ładne czy modne. Będąc rodzicami wiemy, że muszą być przede wszystkim wygodne dla maluszka i uszyte z tkanin bawełnianych. Ogromnie ważna jest również wysoka jakość wykonania ubranek la petite, które szyjemy w małej polskiej manufakturze, ponieważ nie chcemy zawieść oferowanego nam przez Was zaufania.

Wyświetlanie 1–12 z 56 wyników