Opublikowano:

Komplet wizytowy dla chłopca

Niedługo Wielkanoc, a co za tym idzie, więcej rodziców decyduje się na organizację Chrzcin właśnie podczas tego dnia. To pierwsze, cieplejsze dni, nie musimy wiecjuż nakładać naszemu maleństwu grubego kombinezonu czy kurtki. Nie musimy też martwić się, że dziecko zmarźnie nam w kompleciku wizytowym podczas ceremonii. Warto jednak, oprócz spodni i koszuli do chrztu zdecydować się na cieplejszy sweterek oraz płaszczyk, bo pogoda w marcu może spłatać figla. Nie zapomnijmy również o ciepłej czapce, najlepiej z flauszu, która idealnie dopasuje się do płaszczyka.

Tego dnia planujemy spotkania z rodziną, często robimy zdjęcia, ubierzmy więc naszego szkraba w ładne, wizytowe ubranko, aby pamiątka z czasów, kiedy był jeszcze mały i słodki była milsza. A dzięki dobrym jakościowo tkaninom, posiadajacym certyfikaty oeko-tex, ubranka wizytowe dla chłopca la petite, będą nie tylko cieszyły nasze oko, ale są przede wszystkim przyjazne i wygodne dla Twojego maluszka.

Komlecik wizytowy dla małego eleganta zawiera koszulę, spodnie, sweterek lub kamizelkę oraz muszkę. Kolory można łączyć ze sobą dowolnie, ponieważ zostały dobrane tak, aby wszystkie do siebie pasowały. Nie ma wątpliwości, że będzie najprzystojniejszym szkrabem podczas rodzinnego spotkania.