Reklamacje i zwroty 14 dni

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE „REGULAMIN”

Reklamacja

 

   Formularz reklamacyjny do pobrania dostępny tutaj

 

   Dbamy o to, aby produkty dostępne w sklepie la petite były jak najlepszej jakości, jeśli jednak okaże się, że zakupiony towar posiada wadę lub jest niezgodny z umową, każdy klient ma możliwość reklamowania zakupionego w naszym sklepie produktu.

   Dla wygody Klientów przygotowaliśmy formularz reklamacyjny, który wystarczy czytelnie wypełnić (z wyszczególnieniem wady) i odesłać wraz z reklamowanym produktem na podany poniżej adres korespondencyjny.

   W celu przyspieszenia i ułatwienia procesu rozpatrzenia reklamacji zaleca się przesłanie wraz z reklamacją wszelkich dodatkowych informacji takich jak numer zamówienia, data sprzedaży etc.

   Rozpatrzenie reklamacji następuje niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni.

   Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie wysyłana na podany przez Klienta adres lub w inny wskazany przez Klienta sposób.

Adres korespondencyjny:

Katarzyna Wojtczuk

ul. Klonowa 12b/2 05-200 Lipinki

  W razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt sklep@ubranka-lapetite.pl

 

Zwroty

 

   Formularz odstąpienia od umowy do pobrania dostępny jest tutaj

 

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

   Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

   Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

   Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas LA PETITE KATARZYNA WOJTCZUK, ul Klonowa 12b/2 05-200 Lipinki, adres poczty elektronicznej: sklep@ubranka-lapetite.pl, numer telefonu kontaktowego: + 48 664 929 201

(opłata standardowa – wg. cennika właściwego operatora) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

   Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to konieczne.

   Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

   W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

   Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Dodaj komentarz